Sreda, 14.10.2026 10:17

Povezane vesti

Banjaluka: Otkazano – sve

01.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Prvi put od rata Banjaluka će u novogodišnjoj noći biti nema, jer su sve manifestaci ... Detaljnije

Policiji se javio jedan član, još se traga za Dragičevićem

01.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Član grupe "Pravda za Davida" Aleksandar Gluvić javio se Policijskoj upravi Banjaluke ... Detaljnije

U jednom gradu večeras nema proslave Nove godine

01.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Centar Banjaluke, prestonice Republike Srpske, večeras je "pust". Nema organizovanog d ... Detaljnije

Gde je Davor Dragičević?

31.12.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Suzana Radanović, majka ubijenog Davida Dragičevića, objavila je da je specijalna po ... Detaljnije

"Policija i tužilaštvo doveli Jovanovića u opasnost"

31.12.2018 12 :00 | izvor vesti (https:)

Pravni savet Narodne stranke upitao je ministra Nebojšu Stefanovića zašto Milan Jova ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista