Sreda, 14.10.2026 12:26

Arhiva za 31 Decembar 2019. godine

https:

Broj vesti po stranici

Grčki tanker napadnut kod Kameruna, oteto osam mornara

31.12.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Osam mornara sa jednog grčkog tankera oteta su jutros u Kamerunu pošto su "naoružani ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

"Nadam se da niko nema ideju da zauzima Ostrog" VIDEO

31.12.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Za nas je važno da se sačuva mir u Crnoj Gori i da dođe do smirivanja tenzija. Uvere ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

Sud odlučuje da li je Netanijahu "nepodoban"

31.12.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Vrhovni sud Izraela danas bi trebalo da razmatra peticiju o tome da li optuženi član ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

RTL: Kolindina savetnica tražila prekid debate

31.12.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Saradnica predsednice i kandidatkinje za novi mandat na Pantovčaku, Kolinde Grabar Kit ... Detaljnije

+ Povezane vesti (6)

Ambasada SAD u plamenu, kulja dim, demonstranti razvalili vrata i upali, čuju se pucnji VIDEO

31.12.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Desetine besnih pristalica iračkih Šiita upali su u ambasadu SAD u Bagdadu, tako što ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

Opljačkana banka u Sarajevu, uhapšen pljačkaš

31.12.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Sarajevska policija uhapsila je muškarca koji je u ranim jutarnjim satima opljačkao b ... Detaljnije

+ Povezane vesti (1)

Rikalo: Nisam iznenađen, odbacujem sve navode

31.12.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Bivši kosovski ministar poljoprivrede, šumarstva i ruralnog razvoja Nenad Rikalo izja ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

POKS: Hemijska kastracija za silovatelje i pedofile

31.12.2019 00 :22 | izvor vesti (https:)

Pokret obnove kraljevine Srbije (POKS) zatražio je hitnu izmenu Krivičnog zakona koji ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

"Demonstranti da ne podstiču maloletnike na krivična dela"

31.12.2019 00 :22 | izvor vesti (https:)

Hongkonška policija optužila je demonstrante da tokom protesta podstiču maloletnike ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

AMSS: Zimski uslovi vožnje, pojačan saobraćaj

31.12.2019 00 :22 | izvor vesti (https:)

Auto-moto savez Srbije saopštio je da su uslovi vožnje u svim krajevima Srbije zimski ... Detaljnije

+ Povezane vesti (4)

Strana 2 od 9 12 3 4 5 6 7

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista