Sreda, 14.10.2026 15:46

Arhiva za 23 Avgust 2019. godine

https:

Broj vesti po stranici

"Najveći neprijatelj Kremlja" izlazi iz zatvora

23.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Sud u Moskvi odbio je zahtev direktora zatvora u kojem kaznu od 30 dana služi Aleksej ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

Kanada i dalje protiv povratka Rusije u G7

23.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Kanada je saopštila da se i dalje protivi povratku Rusije u grupu industrijski najrazv ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

Požari u Amazoniji divljaju, a sa njima i "prepucavanja" - ko je kriv?

23.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Kišne šume Amazona guta plamen. Slove za "pluća sveta" - navodi se da proizvode viš ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

Salvini nagovestio moguću alternativu prevremenim izborima

23.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Italijanski ministar Mateo Salvini insistira da su izbori najbolji način da se prevazi ... Detaljnije

+ Povezane vesti (3)

"SAD bi mogle da dožive sudbinu BiH"

23.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Američki pisac poreklom iz Bosne i Hercegovine Aleksandar Hemon izjavio je da brine zb ... Detaljnije

+ Povezane vesti (1)

Italijanski predsednik dao partijama "još vremena"

23.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Serđo Matarela rekao je da je pristao na zahtev političkih lidera da im ostavi još v ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

Makron o krizi u Kašmiru, gost iz Indije "preskače" temu

23.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Predsednik Francuske Emanuel Makron razgovarao je u četvrtak uveče s premijerom Indij ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

Sunčano, do 35 stepeni, ponegde pljuskovi

23.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

U Srbiji će biti pretežno sunčano i veoma toplo, a popodne uz više promenljive obla ... Detaljnije

+ Povezane vesti (6)

Strana 11 od 11 | 4 5 6 7 8 9 1011

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista