Četvrtak, 15.10.2026 17:03

Arhiva za 20 Avgust 2019. godine

https:

Broj vesti po stranici

Nacionalni dan davanja: Škola dobrih ljudi

20.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Osnovne škole i školarci biće glavni korisnici donacije povodom Nacionalnog dana dav ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

Pompeo zabrinut za stanje u Libiji

20.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Američki državni sekretar Majk Pompeo je u telefonskom razgovoru sa šefom egipatske ... Detaljnije

+ Povezane vesti (1)

Zeman u septembru u Srbiji

20.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Češki predsednik Miloš Zeman posetiće Srbiju u septembru, saopšteno je u Pragu. Detaljnije

+ Povezane vesti (1)

Merkel: 'Istinski ujedinjena Evropa' uključuje Zapadni Balkan

20.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Evropa će biti istinski ujedinjena samo kada sve zemlje na zapadnom Balkanu postanu č ... Detaljnije

+ Povezane vesti (5)

Prištinski analitičari ne očekuju ništa konkretno

20.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Prištinski analitičari ne očekuju mnogo od predstojećeg susreta Vučića sa Pompeom ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

Mediji o susretu Vučića i Pompea: Glavna tema biće Kosovo

20.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Susret predsednika Srbije Aleksandra Vučića i američkog državnog sekretara Majka Po ... Detaljnije

+ Povezane vesti (1)

Nemačka prihvatila decu terorista

20.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Četvoro dece čiji su nemački roditelji bili u terorističkoj Islamskoj državi u Sir ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

Blic: Zapad hoće novu vladu bez izbora i Haradinaja

20.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Zapad hoće da nova vlada u Prištini bude formirana bez izbora, kao i da u toj vladi n ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

I narednih dana sunčano i toplo, temperatura do 35 stepeni

20.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Sunčano i veoma toplo biće tokom čitavog dana, uz slab i umereni vetar, istočni i j ... Detaljnije

+ Povezane vesti (2)

Strana 11 od 11 | 4 5 6 7 8 9 1011

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0409117.7453

CADCAD73.435173.8771

SEKSEK10.468610.5316

CHFCHF125.6883126.4447

GBPGBP138.1993139.0309

USDUSD104.3424104.9704

» Detaljnija kursna lista