Četvrtak, 15.10.2026 07:10

Arhiva za 22 April 2019. godine

https:

Broj vesti po stranici

Dačić poručio Prištini: Manite se pisanja, odavno ste pročitani

22.04.2019 12 :02 | izvor vesti (https:)

Dačić poručio je predsedniku kosovskog parlamenta Kadriju Veseljiju i njegovim partn ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

AMSS: Danas pojačan saobraćaj

22.04.2019 12 :02 | izvor vesti (https:)

Saobraćaj u Srbiji biće danas pojačan zbog prazničnih dana, a odvija se uz povoljne ... Detaljnije

+ Povezane vesti (1)

Vučić na konferenciji povodom godišnjice bombardovanja RTS

22.04.2019 12 :02 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije prisustvovaće Međunarodnoj konferenciji "Kraj nekažnjivosti za zlo ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

U saobraćajnoj nesreći u Beogradu povređen motociklista

22.04.2019 12 :02 | izvor vesti (https:)

U Beogradu se protekle noći dogodila jedna saobraćajna neseća u kojoj je povređen m ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

Stiže olujni vetar, a vremenska prognoza za praznike "ne obećava"

22.04.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Prema najavama Republičkog hidrometeorološkog zavoda, od utorka u košavskom podrućj ... Detaljnije

+ Povezane vesti (1)

Najnoviji bilans uskršnjeg masakra: 290 poginulih, 500 povređenih

22.04.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Najmanje 290 osoba je stradalo i 500 je povređeno u seriji napada na crkve i hotele u ... Detaljnije

+ Povezane vesti (6)

"Nije ni seo u fotelju, a već je zabio prst u oko Rusiji"

22.04.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Ukrajina ima novog predsednika. To je poznati komičar Volodimir Zelenski, koji je prem ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

ANKETA: Da li su profesori izgubili autoritet kod učenika?

22.04.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Incident u Sedmoj beogradskoj gimnaziji otvorio pitanja dokle ide bahatost đaka, kolik ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

SAD upozoravaju građane: Ne idite u Šri Lanku, mogući novi napadi, svugde

22.04.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Američki Stejt Department upozorio turiste iz SAD, da je moguće da terorističke grup ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

Klizišta u Kolumbiji odnela 17 života

22.04.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Najmanje 17 osoba je stradalo i 13 je nestalo u Kolumbiji u klizištima uzrokovanim obi ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

Strana 1 od 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista