Sreda, 14.10.2026 14:31

Arhiva za 31 Januar 2019. godine

https:

Broj vesti po stranici

Vučić sutra sa Dodikom

31.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sutra sa predsedavajućim Predsedništ ... Detaljnije

+ Povezane vesti (1)

"Tramp i Putin su se tajno sastali"

31.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Američki predsednik Donald Tramp se, sa suprugom Melanijom, tajno sastao s ruskim pred ... Detaljnije

+ Povezane vesti (1)

"Da li ćete braniti vrhovnog komandanta?"

31.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Predsednik Venecuele Nikolas Maduro pojavio se na terenu sa pripadnicima vojske uoči n ... Detaljnije

+ Povezane vesti (5)

"Poker se nastavlja, a živci su tanki"

31.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Britanska premijerka Tereza Mej ide u Brisel sa mandatom parlamenta da još pregovara o ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

"Pokazali smo svetu da si šampion" FOTO

31.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Pre tačno tri godine svet je video fotografije Houpa – “dečaka vešca“ iz Niger ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

Valjevo i Niš najzagađeniji VIDEO

31.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Po ko zna koji put ove zime idemo u Valjevo, grad koji je, uz Niš, i dalje na listi na ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

Dodik: Vraćamo se sa zajedničkim stavom

31.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je u Briselu da se članovi Pr ... Detaljnije

+ Povezane vesti (3)

Tramp: Gvaido ima našu punu podršku

31.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Donald Tramp je u telefonskom razgovoru s venecuelanskim opozicionim vođom Huanom Gvai ... Detaljnije

+ Povezane vesti (4)

Loznica: Motikom napao kasirku

31.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Napadač sa fantomkom, naoružan motikom i nožem, napao je kasirku i trgovca u jednom ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

Gruevskom ukidaju poslaničku platu

31.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Makedonski parlament usvojio je danas amandman Zakona o poslanicima, prema kome će biv ... Detaljnije

+ Povezane vesti (0)

Strana 8 od 11 | 4 5 6 78 9 10 11

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista