Sreda, 14.10.2026 11:25

NEMAČKA

Britanka kriva za lažno optuživanje Izraelaca za silovanje

30.12.2019 12 :02 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Sud na Kipru proglasio je Britanku krivom zbog toga što je lažno optužila 12 izraelskih mladića za silovanje pre šest meseci.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista