Četvrtak, 15.10.2026 11:15

NEMAČKA

Automobil bomba u Somaliji: Poginulo 90 ljudi, najviše civila FOTO

28.12.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Prema novim navodima, najmanje 90 osoba poginulo je rano jutros u Somaliji u eksploziji automobila bombe, prenosi Sputnjik.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0409117.7453

CADCAD73.435173.8771

SEKSEK10.468610.5316

CHFCHF125.6883126.4447

GBPGBP138.1993139.0309

USDUSD104.3424104.9704

» Detaljnija kursna lista