Sreda, 14.10.2026 06:22

NEMAČKA

MUP traga za ovim čovekom; mediji: To je serijski silovatelj; slučaj povezan s nestankom Monike? VIDEO

26.12.2019 00 :08 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova intenzivno tragaju za muškarcem sa fotografije zbog sumnje da je na teritoriji Niša izvršio krivično delo otmice.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista