Sreda, 14.10.2026 05:26

NEMAČKA

Počela zima - danas najkraći dan, najduža noć

23.12.2019 00 :03 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Sunce je danas zašlo u 15 časova i 59 minuta, obdanica je najkraća, a noć najduža, jer je prvi dan zime za stanovnike severne Zemljine polulopte.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista