Sreda, 14.10.2026 08:33

NEMAČKA

"Ko je doneo odluku da BiH bojkotuje dodelu Nobelove nagrade Handkeu"

11.12.2019 00 :07 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovinme Željko Komšić neovlašćeno je pisao Ambasadi BiH u Švedskoj, kaže srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista