Sreda, 14.10.2026 06:22

NEMAČKA

Snažan zemljotres pogodio Grčku: Stigle prve izjave svedoka

06.12.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Zemljotres jačine 4,6 stepeni Rihterove skale pogodio je Grčku. Svedoci: Sve se treslo oko dva minuta.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista