Sreda, 14.10.2026 12:26

NEMAČKA

Podgorica: Preminuo mladić ranjen na uluzu u zgradu

29.11.2019 00 :05 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Osamnaestogodišnji mladić V.B koji je ranjen u četvrtak popodne na ulazu zgrade u Podgorici, preminuo je oko 18.00 sati u Kliničkom centru.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista