Sreda, 14.10.2026 08:34

NEMAČKA

Vozač "kamiona smrti" priznao

26.11.2019 00 :11 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Vozač "kamiona smrti", koji je optužen za smrt 39 migranata u Eseksu, priznao da je učestvovao u planiranju ilegalne imigracije, preneo je Index.hr.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista