Sreda, 14.10.2026 05:08

NEMAČKA

Gde se u Srbiji najviše osetio zemljotres iz Albanije i ima li štete?

26.11.2019 12 :02 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Zemljotres jačine 6,4 stepena i naknadni od 6,5 koji su jutros potresli Albaniju osetili su se i na teritoriji Srbije.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista