Sreda, 14.10.2026 08:19

NEMAČKA

Hapšenje u Velikoj Plani: Opljačkao kuću i zapalio automobil bivše

23.11.2019 00 :04 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Policija je uhapsila Đ.R. (28) iz Velike Plane zbog sumnje da je iz kuće u tom mestu ukrao stvari vredne oko 600.000 dinara i da je zapalio auto bivše supruge.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista