Sreda, 14.10.2026 05:13

NEMAČKA

Glasanje o novoj Evropskoj komisiji sledeće srede

22.11.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Evropski parlament glasaće o timu Urslule fon der Lajen sledeće srede, čime će biti otvoren put da nova Evropska komisija počne da radi 1. decembra.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista