Sreda, 14.10.2026 10:36

NEMAČKA

Kina: Registrovan treći slučaj kuge

18.11.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Kineske vlasti saopštile su da je u toj zemlji utvrđen i treći slučaj kuge, pošto je ta bolest dijagnostikovana muškarcu koji je ubio i pojeo divljeg zeca.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista