Sreda, 14.10.2026 07:09

NEMAČKA

Četiri beskućnika umrla, četiri kritično

18.11.2019 12 :06 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Četiri beskućnika su umrla, a još četiri su hospitalizovana i u kritičnom su stanju nakon što su pili iz flaše sa "sumnjivom tečhnošću".

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista