Sreda, 14.10.2026 05:56

NEMAČKA

AMSS: Umeren intenzitet saobraćaja, veći oprez zbog magle

15.11.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

U Srbiji se danas očekuje umeren intenzitet saobraćaja, dok lepo vreme za ovo doba godine donosi dobre uslove za vožnju, saopštio je Auto-moto savez Srbije.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista