Četvrtak, 15.10.2026 08:49

NEMAČKA

Oboren prešak na Ibarskoj, teško povređen

09.11.2019 12 :03 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Pešak (60) oboren je sinoć na Ibarskoj magistrali i sa teškim telesnim povredama prevezen je u Urgentni centar na reanimaciju, kažu za Tanjug u Hitnoj pomoći.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0409117.7453

CADCAD73.435173.8771

SEKSEK10.468610.5316

CHFCHF125.6883126.4447

GBPGBP138.1993139.0309

USDUSD104.3424104.9704

» Detaljnija kursna lista