Sreda, 14.10.2026 09:38

NEMAČKA

Najmanje 19 mrtvih u napadima ekstremista u Burkini Faso

29.10.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Napadači za koje se veruje da su islamski ekstremisti ubili su najmanje 19 ljudi tokom vikenda na severu Burkine Faso, javili su lokalni mediji.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista