Sreda, 14.10.2026 09:33

NEMAČKA

Novine: "Putinov čovek za meku moć u Srbiji", "El Bagdadi se razneo sa troje dece"

28.10.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Dnevna štampa u izdanju od ponedeljka, 28. oktobra piše o smrti vođe Islamske države, sednici Saveza bezbednosti UN o Kosovu i Metohiji...

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista