Sreda, 14.10.2026 06:31

NEMAČKA

Merkelova potvdila - kreće primena punog embarga

17.10.2019 12 :03 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Nemačka kancelarka Angela Merkel je istakla da Nemačka neće snabdevati Tursku oružjem zbog sirijske ofanzive.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista