Četvrtak, 15.10.2026 08:03

NEMAČKA

Protest Katalonaca u Briselu, pridružio se i Pućdemon

16.10.2019 00 :08 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Bivši katalonski lider Karles Pućdemon pridružio se u utorak u Briselu pristalicama katalonske nezavisnosti.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0409117.7453

CADCAD73.435173.8771

SEKSEK10.468610.5316

CHFCHF125.6883126.4447

GBPGBP138.1993139.0309

USDUSD104.3424104.9704

» Detaljnija kursna lista