Sreda, 14.10.2026 05:03

NEMAČKA

Tramp smanjuje osoblje u Savetu za nacionalnu bezbednost?

05.10.2019 12 :05 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Američki predsednik Donald Tramp zatražio je značajno smanjenje broja zaposlenih u Savetu za nacionalnu bezbednost, prenosi Rojters agenciju Blumberg.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista