Sreda, 14.10.2026 15:54

NEMAČKA

Ekipa Tanjuga zadržana na Jarinju, čeka da uđe na KiM

03.10.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Ekipa novinske agencije Tanjug, koja se uputila na KiM, zadržana je u četvrtak ujutur na administrativnom prelazu Jarinje.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista