Sreda, 14.10.2026 07:08

NEMAČKA

Napeto u Južnom kineskom moru: Ratni brodovi okružili američki nosač aviona FOTO

30.09.2019 00 :03 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Satelitski snimci objavljeni na društvenim mrežama pokazuju da je nosač aviona SAD okružilo nekoliko ratnih brodova. Japan tajms navodi da su verovatno kineski.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista