Sreda, 14.10.2026 05:56

NEMAČKA

Ministarstvo odustalo do istrage, Tramp će "preživeti"?

26.09.2019 12 :03 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Zvaničnici američkog Ministarstva pravde su nakon manje od mesec dana obustavili istragu o komunikacijama predsednika Donalda Trampa i Volodomira Zelenskog.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista