Sreda, 14.10.2026 15:49

NEMAČKA

Čovek koji je stvorio Putinov imidž objavio snimke "isključene kamere": Obilo nam se o glavu

23.09.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Vitalij Manski pre oko 20 godina snimio je propagandni film za Putina. Sad je od snimljenih delova koji su ispali iz filma napravio sasvim drugačiju priču.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista