Sreda, 14.10.2026 15:44

NEMAČKA

Snimak vršnjačkog nasilja kruži internetom, "Rade ono što vide u rijalitiju" VIDEO

14.09.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Na društvenim mrežama pojavio se još jedan snimak vršnjačkog nasilja na kom dve učenice (15) tuku i šamaraju svoju vršnjakinju, a druga deca se tome smeju.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista