Sreda, 14.10.2026 16:49

NEMAČKA

Turska: Četvoro mrtvih, 13 povređenih u eksploziji na putu

13.09.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Četvoro ljudi je poginulo, a 13 ih je teško povređeno kada je na jugoistoku Turske eksplodirala improvizovana eksplozivna naprava.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista