Sreda, 14.10.2026 09:24

NEMAČKA

Jeziva tuča migranata u Bihaću: Jauci, buka i vriska VIDEO

04.09.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Nova tuča migranata u Bihaću sinoć oko 22 sata, što je uznemirilo stanare okolnih zgrada koje su probudili jauci, buka, vriska i zvuci udaraca.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista