Sreda, 14.10.2026 06:03

NEMAČKA

Katastrofu u Amazoniji pre 27 godina predvideo je Fidel Kastro i to javno rekao VIDEO

30.08.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

U kratkom govoru tokom Samita o Zemlji 1992. godine Fidel Kastro je upozorio na ekološki haos koji preti svetu.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista