Sreda, 14.10.2026 08:20

NEMAČKA

Grom udario u grupu turista u Poljskoj, ima mrtvih

23.08.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Najmanje tri osobe su poginule, a 22 povređene u Poljskoj u snažnom nevremenu koje je pogodilo Tatre.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista