Sreda, 14.10.2026 11:27

NEMAČKA

SM: Pendarovski odlikovao kancelariju NATO-a

19.08.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Predsednik Severne Makedonije Stevo Pendarovski odlikovao je skopsku Kancelariju NATO za vezu i odred transportnih helikoptera, i postavio ađutantkinju.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista