Sreda, 14.10.2026 13:37

NEMAČKA

Laburisti žele da sruše Džonsonovu vladu i odlože Bregzit

16.08.2019 00 :04 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Britanska Laburistička stranka pozvala je na izglasavanje nepoverenja vladi i traži formiranje privremene vlade kako bi se odložio Bregzit.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista