Četvrtak, 15.10.2026 08:23

NEMAČKA

Za predsedničke izbore u Tunisu prihvaćeno 26 kandidatura

15.08.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Ukupno 26 kandidatura za prevremene predsedničke izbore u Tunisu je prihvaćeno, 71 kandidatura je odbijena, saopštio je nadležni organ zadužen za izbore.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0409117.7453

CADCAD73.435173.8771

SEKSEK10.468610.5316

CHFCHF125.6883126.4447

GBPGBP138.1993139.0309

USDUSD104.3424104.9704

» Detaljnija kursna lista