Sreda, 14.10.2026 08:22

NEMAČKA

Sirijska vojska se približava Kan Šejkunu

14.08.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Sirijska vojska je danas zauzela dva sela na severozapadu zemlje i tako se približila pobunjeničkom uporištu, gradu Kan Šejkun, preneli su državni mediji.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista