Sreda, 14.10.2026 12:28

NEMAČKA

Bombaš samoubica zaleteo se na hrvatske vojnike, jednom se bore za život

24.07.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Hrvatsko ministarstvo odbrane saopštilo da je u misiji u Avganistanu došlo do vanrednog događaja. Mediji navode da su talibani ranili tri hrvatska vojnika

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista