Sreda, 14.10.2026 04:08

NEMAČKA

Velika Britanija pisala Savetu bezbednosti

21.07.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Velika Britanija obratila se pismom Savetu bezbednosti UN navodeći da su iranske snage zaplenile britanski tanker dok je ovaj bio u teritorijalnim vodama Omana.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista