Sreda, 14.10.2026 10:36

NEMAČKA

Hrvatska: Privedeno 27 osoba zbog droge

18.07.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Hrvatska policija je na Hvaru tokom festivala "Ultra Jurop" zbog droge uhapsila 27 osoba, prenela je agencija Hina.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista