Sreda, 14.10.2026 05:12

NEMAČKA

Više od 150 osoba privedeno u Parizu

15.07.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Ukupno 152 osobe privedene su u Parizu na marginana vojne parade održane povodom nacionalnog praznika Francuske, Dana pada Bastilje, preneo je radio Frans enfo.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista