Sreda, 14.10.2026 06:10

NEMAČKA

Ministar rada SAD podneo ostavku: "Mediji izvršili pritisak zbog afere Epštajn"

13.07.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Američki predsednik Donald Tramp napisao je na Tviteru, povodom ostavke ministra za rad Aleksa Akoste, da ceni njegovu službu.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista