Sreda, 14.10.2026 10:34

NEMAČKA

Uprkos peticiji Danilo Kiš ostaje Počasni građanin Subotice

12.07.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Skupština grada Subotice na sednici u četvrtak nije usvojila predlog opozicije da se povuče odluka o dodeli zvanja Počasni građanin književniku Danilu Kišu.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista