Sreda, 14.10.2026 08:34

NEMAČKA

"Albanski političari da prođu test stanja mentalnog zdravlja"

03.07.2019 00 :04 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Predsednik Albanije Iljir Meta kaže da albanski političari posebno oni koji se nalaze na najvišim funkcijama treba da prođu kroz test stanja mentalnog zdravlja.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista