Sreda, 14.10.2026 08:17

NEMAČKA

Tači: Ujedinjenje Doline s Kosovom san svakog Albanca

29.06.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Ujedinjenje tri opštine juga centralne Srbije, Preševa, Bujanovca i Medveđe sa tzv. Kosovom je san svakog Albanca koji živi na toj teritoriji, tvrdi Hašim Tači.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista