Sreda, 14.10.2026 05:56

NEMAČKA

Indonezija: U požaru u fabrici šibica 30 mrtvih, među poginulima ima i dece VIDEO

22.06.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Indonežanske vlasti saopštile su da je najmanje 30 ljudi stradalo u požaru u kući koja je, osim za smeštaj, služila i kao fabrika šibica.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista