Sreda, 14.10.2026 11:27

NEMAČKA

Zaharieva: Pregovori sa S. Makedonijom i Albanijom mogući

20.06.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

Ministarka spoljnih poslova Bugarske kaže da postoji mogućnost da u oktobru bude usvojena odluka o početku pregovora sa Severnom Makedonijom i Albanijom.

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista