Sreda, 14.10.2026 09:38

NEMAČKA

Osumnjičeni za krađu testova podneo žalbu sudu

20.06.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Objavi ovu vest na

I. S., koji se sumnjči za krađu testova iz matematike, i njegov branilac podneli večeras žalbu na rešenje kojim mu je određeno policijsko zadržavanje od 48 sati

» Pogledajte kompletan tekst

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista